Profil spoločnosti

Spoločnosť M 8 s.r.o. bola založená v 8/2005 Hlavnou činnosťou spoločnosti od jej založenia bola prevažne výstavba občianskych stavieb, rodinných domov. Od roku 2014 sme sa začali venovať aj realitnej činnosti.


Prečo si vybrať práve nás?


• Máme cit pre obchod: koľkokrát za život rieši priemerný človek svoje bývanie? Mnohí možno iba raz a preto k tomu pristupujeme s náležitou vážnosťou a dôstojnosťou. Berieme ohľad na Vaše potreby a ciele, empatie a podľa toho hľadáme tú správnu synergiu pre spokojnosť na všetkých stranách.


• Sme členmi ZRKS a zaviazali sme sa dodržiava ich etický kódex. Inzerujeme na portáli realitných kancelárií www.zoznamrealit.sk  


• Nájdeme pre Vás tú správnu nehnuteľnosť, toho pravého záujemcu. Nestrácajte svoj čas a energiu hľadaním nehnuteľnosti alebo záujemcu. Pomôžeme Vám s tým. Potrebujeme len zadať presné parametre čo hľadáte a definovať kľúčové podmienky. Vyselektujeme dostupné trhové ponuky a pošleme výstup toho, čo hľadáte. Ušetríme Vám tým čas zbytočných obhliadok.


• Máme bohaté skúsenosti so stavbami , výstavbou, realizáciou stavieb, posudzovanie technickeho stavu stavby, máme oprávnenie stavebného dozoru, vyznáme sa v poruchách stavieb. To nám napomáha reálnejšie odhadnúť a doporučiť napr. kúpnu cenu nehnuteľnosti.


• V prípade využitia našich realitných služieb Vám ponúkame doplnkové služby: - zabezpečiť: rekonštrukciu objektu so zľavou 10% na cenu práce, vypratanie objektu. - sprostredkovať : geodetické práce, návrh dizajnu interiéru, financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru, právne poradenstvo, prekladateľské služby v prípade zahraničných záujemcov.